Apartamenty

Co oferujemy?

 

W swojej ofercie możemy zaproponować apartamenty na sprzedaż w najatrakcyjniejszych lokalizacjach turystycznych. Przy obecnej sytuacji rynkowej stanowi ciekawą alternatywę do niestabilnych obecnie instrumentów rynku kapitałowego czy też choćby lokat, niewątpliwie na uwagę zasługuję gwarantowane stopa zwrotu, która w zależności od wybranego produktu wynosi od 6% w skali roku. Najważniejsze jest to, że dostają Państwo produkt całkowicie bezobsługowy o dużym potencjale wzrostu wartości nieruchomości w czasie.

 

 

Oferowane przez nas produkty możemy podzielić na dwie grupy:

 

Apartamenty z gwarantowanym najmem – czyli lokale zlokalizowane w 4* i 5* obiektach hotelowych w których poprzez podpisanie umowy najmu mamy gwarantowaną stopę zwrotu w ciągu roku na poziomie od 6%  . Nieruchomość posiada własną księgę wieczystą i możemy nią w pełni dysponować. Zakup apartamentu daje mnustwo możliwości.

 

Apartamenty w aparthotelach – czyli lokale, którymi sami możemy dysponować we własnym zakresie lub zlecić wynajem profesjonalnemu operatorowi, wówczas przychód z wynajmy dzielony jest pomiędzy właściciela i operatora w proporcji zazwyczaj 50% – właściciel, 50% – operator ( wartości mogą się różnić w zależności od wybranej inwestycji) Jest to idealna propozycja dla osób, które wolą więcej czasu spędzać w swoim apartamencie i tylko okazjonalnie go wynajmować. Nieruchomość ta również posiada księgę wieczystą, więc zakupu możemy dokonać poprzez kredyt i w ten sposób stać się ich właścicielem.

 

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub dodatkowego zabezpieczenia emerytalnego lub po prostu chcesz łączyć przyjemny pobyt w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w Polsce i przy okazji na tym zarabiać? Jeśli TAK to ta inwestycja jest dla Ciebie!

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej!

 

Wybrane lokalizacje:

  • Świnoujście
  • Kołobrzeg
  • Ustronie Morskie
  • Szklarska Poręba

 

Inwestowanie w nieruchomości nigdy wcześniej nie było tak przyjemne! Zapraszamy do kontaktu.