Nowe mieszkanie w Centrum Jeżyc – Promocja !

Jeżyce / woj. Poznań / ul.Zofii Nałkowskiej
Opis ogłoszenia:

Polecam Państwu mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zlokalizowanym w bardzo cichej a zarazem dobrze skomunikowanej części Jeżyc.

Cała inwestycja składa się z nowoczesnych budynków, wykonanych z najlepszych materiałów budowlanych. Deweloper znany jest z dbałości o każdy szczegół i wysokiej jakości swoich inwestycji.

Największym atutem Osiedla Botaniczna jest jego lokalizacja, zapewniająca zarówno bliskość terenów przyrodniczo-rekreacyjnych oraz tras rowerowych, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, dzięki m.in. położonej w odległości 600 m pętli tramwajowo-autobusowej. Z terenu osiedla można szybko dotrzeć nad Rusałkę oraz na teren Olimpii czy do Parku Sołackiego.

Obligatoryjny zakup miejsca w hali garażowej w cenie 19 000zł

Proponowane mieszkanie znajduję się na 5 piętrze budynku i składa się z salonu o powierzchni 28,62 m2, kuchni – 7,78 m2, sypialni- 10,51 m2 , pokoju – 10,77 m2, łazienki – 5,38 m2, garderoby – 2,08 m2, toalety – 2,78 m2 i korytarza – 6,12 m2. Do mieszkania przynależy również duży balkon o powierzchni 9,32 m2  wychodzący na stronę zachodnią.

Mieszkanie gotowe do odbioru.

Mieszkanie w promocji !

Pospiesz się bo dobre oferty szybko znajdują nowych właścicieli!

Po więcej szczegółów – zapraszam do kontaktu !


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
TYP OFERTYMieszkania
RYNEKPierwotny
RODZAJ TRANSAKCJISprzedaż
CENA449631
CENA ZA M25850
POWIERZCHNIA W M276,86
STANDARDdeweloperski
LICZBA POMIESZCZEŃ3
OGRZEWANIEmiejskie
PIĘTRO4
GARAŻobligatoryjny zakup miejsca w hali garażowej