Ostatnie wolne mieszkania – Atrium Grunwald

Grunwald / woj. Poznań / ul.Bosa
Opis ogłoszenia:

Polecam mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zlokalizowanym w bardzo cichej a zarazem dobrze skomunikowanej części Grunwaldu.

Cała inwestycja składa się z małych kameralnych willi miejskich, wykonanych z najlepszych materiałów budowlanych. Deweloper zadba również o małą architekturę. Zostanie przygotowany przyjazny mieszkańcom zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajduje się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, klub fitness oraz szereg sklepów gwarantujących komfort mieszkania. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala na szybki (15 min.) dojazd do centrum Poznania. Dostępność wielu linii tramwajowych pozwala dostać się w każdy zakątek miasta.

Dostępne są również miejsca w hali garażowej w cenie od 25 000zł.

Proponowane mieszkanie składa się z sypialni o powierzchni 15,02m2, łazienki – 5,35m2, hallu- 3,55m2 i dużego pokoju z aneksem kuchennym – 28,20m2. Do mieszkania przynależy również bardzo duży ogród co jest niewątpliwie autem przy mieszkaniach zlokalizowanych w mieście.

Termin oddania – I kwartał 2017r.

Zapraszam do kontaktu !


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
TYP OFERTYMieszkania
RYNEKPierwotny
RODZAJ TRANSAKCJISprzedaż
CENA308166,48
CENA ZA M25924
POWIERZCHNIA W M252,02
STANDARDdeweloperski
LICZBA POMIESZCZEŃ2
OGRZEWANIEmiejskie
PIĘTROparter
GARAŻmożliwość zakupu