O nas

Beata Cieślukowska
Beata Cieślukowska

Działalnością na rynku nieruchomości zajmuję się od ponad 13 lat i w wąskiej specjalizacji jaką są apartamenty w Aparthotelach lub w Condohotelach jestem rozpoznawalna na polskim rynku doradców inwestycyjnych. Przez kilka lat zdobywałam doświadczenie w największej firmie nieruchomościowej w Polsce, dzięki której poznałam wszystkie segmenty rynku nieruchomości.

Od 2016 r. prowadzę własne biuro nieruchomości, które skupia się na jak najlepszym inwestowaniu w nieruchomości, dywersyfikacji portfela klienta o nieruchomości i wyszukiwaniu wymarzonych mieszkań i domów.

Prywatnie jestem mamą dwójki uroczych Bąbelków i miłośniczką podróżowania.

Mariusz Cieślukowski

Z Mazur do Stolicy Wielkopolski przyjechałem na studia. Wykształcenie finansowe i co za tym idzie pasje do inwestowania nabyłem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez ponad 12 lat zdobyłem doświadczenie w największych Światowych Bankach ( praca w działach bankowości korporacyjno-inwestycyjnej ) co dało mi dużą swobodę w poruszaniu się w świecie wielkich liczb oraz projektów budowlano – inwestycyjnych.

Dzięki niezwykle skrupulatnemu analitycznemu podejściu do tematyki nieruchomości odniosłem wiele sukcesów przy sprzedaży nieruchomości gruntowych oraz mieszkalnych.

Zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystuje we własnych inwestycjach i chętnie dziele się nią z klientami PlanoInvest.

Prywatnie moją pasją jest sport i ciągłe przekraczanie swoich granic, które mogę realizować trenując triathlon.

Mariusz Cieślukowski